Naujienos

Naujienos

Palikti daiktai po 1 turo

Turime šiuos paliktus daiktus po 1 turo. Juos galite atsiimti 2 turo metu arba, jeigu norite anksčiau, parašykite azuolasosk@gmail.com. 

 

1 turo kelio pasirinkimai

Sprinto orientavimosi "kabliukas" yra surasti greičiausią prabėgimą tarp dviejų punktų, o neretai gali būti ir taip, jog ilgesnis prabėgimas gali būti greitesnis už trumpesnį. Greitį trasoje riboja posūkių gausa, laiptai arba įkalnės. Čia pateikiame keletą pavyzdžių iš sekmadienio trasos: 

33 - 40 (3 trasa)

33 - 41 (4 trasa)

45 - 44 (1 ir 4 trasos)

42 - 39 (3 ir 4 trasos) (raudonas variantas - 402 m)

50 - 53 (3 trasa)

57 - 53 (1 trasa)

54-60 (1 ir 3 trasos)

54-59 (2 trasa) (mėlynas (D) - 611 m)

53-59 (4 trasa)

1 turo startas

Varžybų startas - Sereikiškių parke prie rotondos. Nuo varžybų centro iki starto apie 600 m. Barboros Radvilaitės/Šventaragio gatvę galite kirsti per pažymėtas perėjas.

Trasos pradžia visoms grupėms veda per Bernardinų sodo teritoriją. Parke bėgti leidžiama tik keliais ir takais - ant vejos bėgti draudžiama! Parko vejos ant žemėlapio bus pažymėtos draudžiamos teritorijos simboliu. Prašome laikytis žemėlapio žymėjimo!

Bėgikai trasoje turės kirsti judrią Maironio gatvę. Trasos atkarpa per Maironio gatvę veda per perėją - kirsti gatvę ne per perėją yra draudžiama. 

Laukiame jūsų sekmadienį! 

Atnaujinta papildoma 1 turo informacija!

Atnaujinta (11-13) papildoma pirmo turo informacija. Ją galite rasti spustelėję turų informacija viršutinėje meniu juostoje arba paspaudę čia

Startuokite sprintų taurėje be streso!

Nauja dalyvių grupė

Vilniaus OS sprintų taurė jungiasi prie projekto "Išmok orientuotis"! Pristatome naują grupę "Išmok orientuotis", kuri skirta šios sporto šakos naujokams. Išbandykite orientavimosi sportą nemokamai! Daugiau apie "Išmok orientuotis" projektą galite rasti čia: https://www.facebook.com/events/1282330395241499/

 

Pasiruošk Vilniaus sprintų taurei nemokamose treniruotėse!

NEMOKAMOS ORIENTAVIMOSI SPORTO TRENIRUOTĖS VILNIUJE SUAUGUSIEMS!

PUIKI PROGA PASIRUOŠTI SPRINTŲ TAUREI!

Pirmą kartą girdintiems apie orientavimosi sportą – tai puikus būdas praleisti laiką gamtoje ar atrandant nematytus miesto užkampius. Tai ne tik fizinių pajėgumų reikalaujantis sportas, tai ir mankšta protui. Daugelis orientavimosi sportą bėgte įvardija kaip: „Bėgimas žaidžiant šachmatais”.
Ateik ir patirk tai!

Registracija pirmajai treniruotei spalio 28 d., 11.30 val. Vingio parke: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdghPx6H2amWAzUmOMvR7Px3ExaSTsqtbrIaD0CW8n487fPfw/viewform

Daugiau informacijos čia 

Registracija naujienlaiškiui

Sužinokite naujienas apie Vilniaus sprintų taurės varžybas pirmas! Kviečiame užsiregistruoti ir gauti Vilniaus sprintų taurės naujienlaiškį. Vienam iš užsiregistravusių padovanosime nemokamą startą Vilniaus sprintų taurėje!

Registracija: https://goo.gl/forms/XG2hMkFzOAlGd5hI2

Pirmas turas vyks lapkričio 18 dieną!

Rėmėjai