Turų informacija

5 turo informacija

Nuostatai

Nuostatus galite rasti čia.

Registracija

SVARBU

Atvykimas į varžybas

Rekomenduojame automobilį palikti ilsėtis namie ir į varžybas atvykti alternatyviomis transporto priemonėmis: dviračiu, paspirtuku, viešuoju transportu ir kt. Jeigu galimybės atvykti šiomis priemonėmis nėra, automobilį galite nemokamai parkuoti aikštelėje priešais Savivaldybę ( koordinatės: 54.694456, 25.279242)

Rekomendacijos dėl COVID

Dalyvių prašome laikytis deramo atstumo vienas nuo kito, nesibūriuoti nei starte, nei finiše, nei kitose su varžybomis susijusiose vietose.

Informacija apie trasą

Žemėlapyje judrios gatvės (Lvovo, Konstitucijos pr.) pažymėtos raudonu štrichuotu draudžiama įžengti (709) ženklu, prašome bėgti tik per pėsčiųjų perėjas pažymėtas praėjimo ženklu (710).

Visoms trasoms yra įtrauktas privalomas prabėgimas per pėsčiųjų tunelį po Konstitucijos prospektu, prašome bėgti tik juo ir jokiu būdu ne per gatvę. 

Dalyviams, bėgantiems ilgesnes trasas, rekomenduojame dėvėti ilgas kojines.

Vanduo

 Po finišo vanduo atsigėrimui bus, bet nebus vienkartinių stiklinių - dalyviai stiklinėmis, gertuvėmis turi pasirūpinti patys.

Tualetai

Tualetus rasite prekybos centruose "Europa" ir "CUP".

Mokestis už startą

Mokestis už startą mokamas pavedimu. Mokant grynais varžybų dieną bus taikomas papildomas 2 Eur mokestis! Dalyvis, mokantis už savo startą, privalo susimokėti pavedimu iki registracijos pabaigos arba po registracijos pabaigos likus dviems dienoms iki varžybų. Jei klubas moka pavedimu pagal gautą sąskaitą faktūrą, pavedimą galima atlikti po varžybų. mokėjimo paskirtyje nurodant varžybų pavadinimą, registruojamo asmens vardą ir pavardę, distanciją, gimimo datą, klubą, miestą ir el. pašto adresą.

Mokestis mokamas:

Orientavimosi sporto klubas "Ąžuolas", įmonės kodas 193269519

A.s. Nr. LT427044060001311849, AB "SEB bankas", banko kodas 70440 (mokėjimo paskirtyje nurodykite turą, asmens už kurį mokate vardą, pavardę ir klubą).

Užsiregistravus, bet neatvykus į varžybas, dalyvis moka 50 proc. starto mokesčio dydžio baudą.

Trasų parametrai

V turo trasų parametrai

Grupės  Trasos ilgis (optimaliausiu variantu) KP skaičius 
VE 5,0 km 24 KP
ME, V2 4,6 km 23 KP
V3 4,5 km 23 KP
M2, V4 4,0 km 21 KP
M3, V1 3,4 km 18 KP
M1, M4  2,6 km 16 KP

Programa

Birželio 30 d. antradienis

nuo 17:00 iki 18:45  Atvykimas ir dalyvių registracijos patvirtinimas sekretoriate 
17:30 4 turo apdovanojimai*
17:30 iki 19:00 Starto laikas "Vilniaus sprintų taurė" dalyviams
17:30 iki 18:30 Starto laikas OPEN grupių dalyviams
Iki 19:45 Finišas. Nuo 19:45 bus pradedami rinkti kontroliniai punktai

*Suminiai apdovanojimai bus vykdomi kitų varžybų metu arba sekančio Vilniaus sprintų taurės sezono metu.

Turo vieta

5 turo varžybų centras - Europos aikštė 

Žemėlapis

5 turo žemėlapis - Šnipiškės (Skansenas), sudarytas 2020 m.

Žemėlapio autorius - Rolandas Bačkys, Gytis Nakvosas

Mastelis 1:4000. Horizontalių laiptas - 2 m.

Trasų planuotojas – Gytis Nakvosas

V turo vietovė apima kvartalus abipus Konstitucijos prospekto. Pietinė dalis - teritorija apie Šnipiškių bulvarą su perimetriniu užstatymu, chaotiškais vidiniais kiemais bei viešosiomis erdvėmis. Pietinėje kvartalo dalyje yra ryškesni reljefo perkryčiai. Ši teritorija naudota ankstesniuose Vilniaus sprintų taurės turuose. Orientavimuisi nenaudotą vietovę sudaro naujojo miesto centro dangoraižių rajonas bei pietinė Šnipiškių dalis. Teritorija aplink Europos aikštę ir Lvovo gatvę pasižymi masyviu laisvu užstatymu pastaraisiais metais pastatytais dangoraižiais, kurį paįvairina praėjimai po pastatais, atraminės sienelės. Pietinė Šnipiškių dalis - priemiestinio tipo rajonas, kuriame dominuoja individualūs namai. Tvarkingą užstatyma pagal gatvių ašis išskaido fragmentiški ir tik vietiniams žinomi praėjimai tarp namų, bendro naudojimo teritorijos, kiemai. Tokio tipo orientavimasis yra labai nebūdingas miestams dėl ypatingo rajono charakterio ir užstatymo.

Svarbu: Žemėlapyje judrios gatvės (Lvovo, Konstitucijos pr.) pažymėtos štrichuotu draudžiama įžengti (709) ženklu, prašome bėgti tik per pėsčiųjų perėjas pažymėtas praėjimo ženklu (710).
Visoms trasoms yra įtrauktas privalomas prabėgimas per pėsčiųjų tunelį po Konstitucijos prospektu, prašome bėgti tik juo ir jokiu būdu ne per gatvę. 

Starto tvarka

Starto protokolų nebus. Dalyviai gali atvykti ir startuoti norimu laiku (nuo 17:30 iki 19:00), prieš tai sekretorate sumokėję starto mokestį (rekomenduojame sumokėti iš anksto pavedimu). Pasiimti žemėlapį su savo trasa bei legendas reikės starte. Taip pat starte bus Sportindent kortelės išvalymo ir starto pradžios fiksavimo stotelės. Starto vietoje bus organizatoriai, kurie užtikrins, jog prieš startą dalyviai neanalizuotų žemėlapių, taip pat, jog tos pačios trasos dalyviai nestartuotų kartu.

 

Atrask Vilnių orientuodamasis

Naujokus kviečiame startuoti "Atrask Vilnių orientuodamasis" OPEN grupėse. Registruotis iš anksto nereikia. Renginio dieną ateikite į sekretoriatą ir užsiregistruokite. Pasirinkite norimą trasą ir išbandykite orientavimosi sportą!

Daugiau informacijos

Rėmėjai